Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Jesteś tu: ikona Strona główna ikona Kosiarka Automatyczna Automower

Sprzedaż

ratalna

Możliwości zakupu na raty, bez zaświadczenia w kilka minut !
ikona
ikona

dowiedz się więcej

Kosiarka Automatyczna Automower

Posiadamy w ofercie wszystkie dostępne w Polsce modele kosiarki automatycznej Husqvarna Automower:

 • Automower 105

 • Pilarki Husqvarna
 • Automower 305

 • Automower 308

 • Automower 310

 • Automower 315

 • Automower 320

 • Automower 330X

 • Automower 420

 • Automower 430X

 • Automower 450X

 • Automower 220 AC

 • Automower Solar Hybrid

 • Automower 265 ACX

Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower ™ to najnowszej generacji maszyny do pielęgnacji trawnika. Nazywane są one "wehikułem czasu wolnego" bądź "ogrodnikiem, który wykonuje swą pracę 24 godziny na dobę". Dlaczego? Ponieważ są one w pełni zautomatyzowane i nie wymagają nadzoru nad swoją pracą. Kosiarka Automower ™ jest zasilana przez wbudowany akumulator i porusza się po trawniku w sposób nieregularny, tnąc trawę z dużą częstotliwością, dzięki czemu pozostawia na tyle drobne ścinki, że te rozkładają się na trawniku jako nawóz, eliminując jednocześnie problem bio-odpadu. Kosiarka Husqvarna Automower ™ pracuje wewnątrz pętli indukcyjnej wyznaczonej na obrzeżach trawnika przez specjalny przewód ograniczający (wysokiej jakości kabel miedziany, podwójnie ekranowany), mocowany na powierzchni ziemi lub ok. 20 cm pod jej powierzchnią. Po dotarciu do przewodu ograniczającego, kosiarka Automower™ obraca się i podąża w innym kierunku.
A kiedy zabraknie jej energii...? Kosiarka Automower™ sama podąży do stacji ładującej, umieszczonej na terenie trawnika, by tam naładować akumulator, po czym z powrotem wyruszy na trawnik. Jeszcze nigdy wcześniej trawnik nie był tak zadbany jak pod opieką kosiarki Automower™!
Jeśli chcesz zobaczyć jak działa kosiarka Automower™, zapraszamy do galerii multimediów.

Najważniejsze cechy kosiarek automatycznych Husqvarna Automower ™:

1. Pielęgnacja trawnika
Od dawna wiadomo, że im częściej kosi się trawę, tym korzystniej dla murawy. Kosiarka automatyczna nieustannie ścina świeże źdźbła trawy z odrastających milimetrów, dzięki czemu nie pozwala na ich przerośnięcie i kępowacenie. Co nie mniej istotne, cieniutkie i niezwykle ostre noże faktycznie odcinają fragmenty trawy, a nie odrywają, jak ma to miejsce przy zastosowaniu tradycyjnych noży o stosunkowo szerokiej krawędzi natarcia, zarówno w kosiarkach spalinowych, jak i w traktorkach.

2. Bezpieczeństwo
W razie uniesienia kosiarki Automower™ bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto, noże obracają się z dala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower™ napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.

3. Wydajność
To, czy kosiarka automatyczna Husqvarna Automower™ ma pracować non-stop przez 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od użytkownika. Trzy niewielkie noże wykonują staranne cięcia, a pracująca w trybie ciągłym kosiarka kosi trawnik z dużą częstotliwością. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik.

4. Wytrzymałość
Kosiarka Automower™ może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii. Koła napędowe zapewniają doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach.

5. Ochrona środowiska
Kosiarka Husqvarna Automower™ jest zasilana elektrycznie, natomiast wersja Solar Hybrid jest także wspomagana energią słoneczną - żadna z maszyn nie wytwarza zanieczyszczeń. kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel. Niskie zużycie energii umożliwia im pracę za niewielką część kosztu użytkowania innych, konwencjonalnych kosiarek.


Pilarki Husqvarna Pilarki Husqvarna

Pilarki Husqvarna Pilarki Husqvarna

Pilarki Husqvarna Pilarki Husqvarna

Kontakt z nami

tel.: 504 227 204
sklep@agrotech-poznan.pl
ikona

zobacz wiecej

Sklep internetowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego...
ikona

zobacz wiecej

ikona
AgroTech Poznań Autoryzowany Dealer Husqvarna
Realizacja: Dpl Agency - dplagency.pl


ikona Polityka Prywatności Cookie ikona Agrotech na G+

Agrotech
ul. Bytomska 5a 61-403 Poznań
tel. 61 810 46 35 e-mali: sklep@agrotech-poznan.pl